Vložit nový
 Lukáš2008-10-05 21:33:26 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
Ahoj, díky za chválu :-). Bella Italia není živě, nahrávám ji většinou v sobotu nebo v neděli během dne. Jak už napsal Miro, tak playlisty jsou na Bellaitalia.cz. No a playlisty sobotních Hustých 90! najdete na: http://italo.cz/tracklist/husty-90 :-). Svoje studio nemám, nahrávám je u sebe v pokoji a zároveň se omlouvám za ne moc špičkovou zvukovou kvalitu mluvení, bohužel to není mnou :-).

 URZA2008-10-05 21:30:02 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
Ano bella italia je nahravka... kdyz si clovek pusti webku vidi jen zhasnuty studio :)

 Miro2008-10-05 21:08:58 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
Bella Italia je nahraný program (pořad), krorý nahráva LJ vo svojom štúdiu... preto sa nezobrazuje názov songu, ktorý hraje... playlisty z Bella Italia nájdete na http://www.bellaitalia.cz

 2008-10-05 21:03:37 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
tagze bella italia je nahravka ?:O

 Kenny2008-10-05 20:53:34 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
Název skladby a interpret se zobrazuje nahoře, "Právě hraje:...", ale když je záznam, nebo nahraný pořad, např Bella Italia, tak se zobrazí pouze název nahrávky ;;

 2008-10-05 20:43:43 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
CHlapci ste bohovi ja vas pocuvam vsade len neda sa ja som slovak a vas na radiu nenaladim iba cez net a to ked som doma :-) a bolo by dobre keby nekde ukazete co prave hraje nazou skladby a interpret to by bolo super.inac len tolko ze ste super ahrajta dalej

 anonim2008-10-05 20:06:18 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
bella italia je nej !!!!!!!

 Martin2008-10-05 20:02:20 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
Jo Tomíno jen tak dále super pořad jo jo zlaté devadesátky

 2008-10-05 19:59:09 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
Scuderio: jak říkám bomba pořad a jen tak dál

 2008-10-05 19:58:35 
 Uživatel nevyplnil žádné info..
jj, megamix od Alice Deejay :-)

Celkem 6493 příspěvků :: Stránka <- 419 -> :: © Mbook 2008
admin